Produkty w twoim koszyku

Pamiętaj, że wybierając odpowiednie panele fotowoltaiczne należy wziąć pod uwagę szereg istotnych czynników, które zapewnią poprawne działanie mikroinstalacji. Liczba paneli PV w instalacji powinna być odpowiednio duża, tak samo jak ich moc, aby wytwarzały wystarczającą ilość energii. Ważne jest ich rozłożenie względem południa, nachylenie względem słońca czy poziom zacienienia, na przykład przez drzewa czy budynki. Do paneli słonecznych należy dobrać również odpowiednie komponenty, takie jak falownik.

Dlatego decydując się na instalację fotowoltaiczną – omów tę kwestię ze specjalistą!

Sol Voltage wspiera żeglarskie talenty

Nasza firma została sponsorem tytularnym gdańskiego klubu AZS AWFiS - jednego z najlepszych zespołów Polskiej Ligi Żeglarskiej. Walczymy o tytuł klubowego Mistrza Polski!

Jako Sol Voltage chętnie angażujemy się we wspieranie wszelkich akcji dotyczących sportu i nie tylko.

Tym razem zostaliśmy sponsorem tytularnym klubu żeglarskiego AZS AWFiS Gdańsk, od 10 lat osiągającego wysokie wyniki w zawodach krajowych i międzynarodowych. Wspieramy drużynę w rozwoju i dążeniu do głównego celu sezonu 2021 - kwalifikacji do cyklu zawodów I Ligi Żeglarskiej. Zajęcie wysokiego miejsca w rankingu regat flotowych pozwoli zespołowi na awans do Ekstraklasy żeglarskiej i zawalczenie o tytuł klubowego Mistrza Polski.

Sponsoring

W skład załogi klubu Sol Voltage KS AZS AWFiS Gdańsk wchodzą:

Sponsoring

Damian Pietruszewski

STERNIK

Wielokrotny medalista i Mistrz Polski, wieloletni reprezentant kadry narodowej w klasie Laser, klubowy Mistrz Polski w rozgrywkach Polskiej Ligi Żeglarskiej 2017 r.

Sponsoring

Mateusz Zieniewicz

TRYMER GROTA

Zawodnik klasy Laser, klubowy Mistrz oraz Wicemistrz Polskiej Ekstraklasy Żeglarskiej, II Wicemistrz Europy w klasie ORC, członek załogi Scamp 27, z zamiłowania kitesurfer

Sponsoring

Szymon Ignaciuk

DZIOBOWY

Żeglarz regatowy od 2003 roku. Wychowanek klubu MBSW Giżycko. Członek kadry narodowej, Mistrz Polski, Vice Mistrz i Światowej klasy DN.
Od 5 lat spełnia się jako trener klasy Optymist.

Sponsoring

Mateusz Wiśniewski

TRYMER ŻAGLI PRZEDNICH

Zdobywca II miejsca w Mistrzostwach Polski, IV miejsca w Pucharze Polski oraz X miejsca na Mistrzostwach Świata w Match Racingu

W regatach 2021 Sol Voltage KS AZS AWFiS Gdańsk będzie walczył w czterech cyklach Mistrzostw Polski. Zawody odbędą się w dniach:

29-30 maja 2021

17-18 lipca 2021

7-8 sierpnia 2021

25-26 września 2021

Planowanymi miejscami regat są Sopot, Gdynia, Szczecin i Świnoujście.

Relacje live będą emitowane i publikowane na stronach: