Dofinansowanie pompy ciepła
Sol Voltage

Dla firmy

Systemy pomp ciepła

Pompa ciepła
w Twojej firmie

Zastanawiasz się, czy pompa ciepła, która jest urządzeniem grzewczym wykorzystującym energię cieplną nagromadzoną w środowisku pokryje zapotrzebowanie na ciepło Twojej firmy? Nasi specjaliści dopasują rozwiązanie do wielkości budynku i wymagań pracowników - niezależnie, czy to duża hala produkcyjna, kameralny biurowiec czy niewielki warsztat samochodowy. Umów się na spotkanie i sprawdź, ile możesz zaoszczędzić, dzięki nowoczesnym rozwiązaniom grzewczym skrojonym na miarę potrzeb Twojego biznesu.

pompa-ciepla-dla-domu.jpg
Dlaczego warto?
  • Wykorzystując ekologiczne źródło ciepła w Twojej firmie – ogrzewasz budynek i wodę użytkową energią cieplną, która pozyskana jest w trosce o środowisko.
  • Uniezależniasz firmę od wahań cen na rynku energetycznym – pompa ciepła produkuje dla Twojego biznesu tanie ciepło.
  • Inwestycja w pompę ciepła zwraca się po kilku latach od instalacji, a koszty poniesione na jej założenie można wpisać w koszty prowadzenia działalności gospodarczej.
Co oferujemy
energy-class.svg

Audyt energetyczny

Profesjonalny audyt energetyczny, który pozwoli na określenie aktualnego zapotrzebowania Twojej firmy na ciepło.

money-growth.svg

Korzystne finansowanie

Pomoc w uzyskaniu korzystnego dla firmy finansowania.

OFERTA

Zapoznaj się ze swoją specyfiką

Zapomnij o wysokich rachunkach za ogrzewanie! Pompy ciepła to idealne rozwiązanie dla Twojego domu lub firmy. Dzięki temu innowacyjnemu systemowi, możesz korzystać z energii z otoczenia i przetwarzać ją na energię cieplną, co pozwoli na ogrzanie pomieszczeń w sposób efektywny i ekonomiczny. Pompy ciepła to także sposób na dbałość o środowisko naturalne, ponieważ korzystają z odnawialnych źródeł energii.

Sol Voltage -

Dla domu

Nasi specjaliści dopasują optymalne rozwiązanie do budynku i jego wymagań biorąc pod uwagę jego metraż, umiejscowienie i indywidualne potrzeby domowników.

Sol Voltage -

Dla firmy

Zastanawiasz się, czy pompa ciepła, która jest urządzeniem grzewczym wykorzystującym energię cieplną nagromadzoną w środowisku pokryje zapotrzebowanie na ciepło Twojej firmy?

Kontakt z nami

Adres:
Hutnicza 44,
81-061 Gdynia

Godziny otwarcia:
8:00 - 16:00
(od poniedziałku do piątku)

E-mail:
biuro@solvoltage.pl

Telefon:
+48 784 369 780

Skontaktuj się z nami