Dofinansowanie pompy ciepła
Sol Voltage

Dla domu

Systemy pomp ciepła

Pompa ciepła
w Twoim domu

Pompa ciepła to urządzenie grzewcze, które wykorzystuje energię cieplną nagromadzoną w środowisku – w powietrzu lub gruncie. Zastanawiasz się, czy pompa ciepła pokryje zapotrzebowanie na ciepło Twojego domu? Nasi specjaliści dopasują optymalne rozwiązanie do budynku i jego wymagań biorąc pod uwagę jego metraż, umiejscowienie i indywidualne potrzeby domowników. Umów się na spotkanie i sprawdź, ile możesz zaoszczędzić, dzięki nowoczesnym rozwiązaniom grzewczym dla Twojego domu.

pompa-ciepla-dla-domu.jpg
Dlaczego warto?
  • Wykorzystasz ekologiczne źródło ciepła w Twoim domu – ogrzejesz dom i ciepłą wodę użytkową energią cieplną, którą pozyskasz z odnawialnych źródeł energii.
  • Uniezależnisz się od zawirowań cen na rynku paliw – pompa ciepła produkuje dla Ciebie tanie ciepło do ogrzania budynku i wody użytkowej.
  • Inwestycja w pompę ciepła zwróci się po kilku latach od instalacji.
  • Skorzystasz z atrakcyjnych dofinansowań do zakupu pompy ciepła w ramach programów „Czyste Powietrze” oraz „Moje Ciepło”, a także z ulgi termomodernizacyjnej, które znacząco obniżą koszty zakupu i montażu.
Co oferujemy
014-house-1.svg

Kompleksowe wsparcie od „od A do Z”

Pełne wsparcie w pozyskaniu funduszy - pomożemy zdobyć dodatkowe środki z programu “Czyste powietrze”, „Moje Ciepło” i skorzystać z ulgi termomodernizacyjnej.

energy-class.svg

Audyt energetyczny

Profesjonalny audyt energetyczny - nasi specjaliści przeprowadzą wnikliwą analizę Twojego domu oraz sprawdzą rzeczywiste zapotrzebowanie na ciepło.

money-growth.svg

Korzystne finansowanie

Pomoc w uzyskaniu korzystnego finansowania – z nami uzyskasz dogodne warunki finansowania, a także oprocentowanie kredytu niższe od wysokości inflacji.

OFERTA

Zapoznaj się ze swoją specyfiką

Zapomnij o wysokich rachunkach za ogrzewanie! Pompy ciepła to idealne rozwiązanie dla Twojego domu lub firmy. Dzięki temu innowacyjnemu systemowi, możesz korzystać z energii z otoczenia i przetwarzać ją na energię cieplną, co pozwoli na ogrzanie pomieszczeń w sposób efektywny i ekonomiczny. Pompy ciepła to także sposób na dbałość o środowisko naturalne, ponieważ korzystają z odnawialnych źródeł energii.

Sol Voltage -

Dla domu

Nasi specjaliści dopasują optymalne rozwiązanie do budynku i jego wymagań biorąc pod uwagę jego metraż, umiejscowienie i indywidualne potrzeby domowników.

Sol Voltage -

Dla firmy

Zastanawiasz się, czy pompa ciepła, która jest urządzeniem grzewczym wykorzystującym energię cieplną nagromadzoną w środowisku pokryje zapotrzebowanie na ciepło Twojej firmy?

Kontakt z nami

Adres:
Hutnicza 44,
81-061 Gdynia

Godziny otwarcia:
8:00 - 16:00
(od poniedziałku do piątku)

E-mail:
biuro@solvoltage.pl

Telefon:
+48 784 369 780

Skontaktuj się z nami