Dofinansowanie pompy ciepła
Sol Voltage

Pompy ciepła

Systemy pomp ciepła

Pompy Ciepła

Pompy ciepła to efektywne rozwiązanie oparte na źródłach odnawialnych, takich jak powietrze czy gleba. Są one przyjazne dla środowiska i oszczędne w użytkowaniu. Pompy ciepła oferują możliwość jednoczesnego ogrzewania i chłodzenia pomieszczeń oraz niższe koszty eksploatacji. To idealne rozwiązanie dla dbających o planetę osób ceniących sobie komfort ciepła w domu.

pompy-ciepla-pomorze-solvoltage.jpg

OFERTA

Zapoznaj się ze swoją specyfiką

Zapomnij o wysokich rachunkach za ogrzewanie! Pompy ciepła to idealne rozwiązanie dla Twojego domu lub firmy. Dzięki temu innowacyjnemu systemowi, możesz korzystać z energii z otoczenia i przetwarzać ją na energię cieplną, co pozwoli na ogrzanie pomieszczeń w sposób efektywny i ekonomiczny. Pompy ciepła to także sposób na dbałość o środowisko naturalne, ponieważ korzystają z odnawialnych źródeł energii.

Sol Voltage -

Dla domu

Nasi specjaliści dopasują optymalne rozwiązanie do budynku i jego wymagań biorąc pod uwagę jego metraż, umiejscowienie i indywidualne potrzeby domowników.

Sol Voltage -

Dla firmy

Zastanawiasz się, czy pompa ciepła, która jest urządzeniem grzewczym wykorzystującym energię cieplną nagromadzoną w środowisku pokryje zapotrzebowanie na ciepło Twojej firmy?

Nasza oferta

Czym wyróżniają się oferowane
przez nas pompy ciepła?

5 lat

Gwarancji na pompę ciepła

4KW - 15KW

Pompa ciepła dla każdego

99.8%

Sprawność pompy ciepła

3000 zł

Obniżka kosztów

Nasza oferta

Najczęściej wybierane
pompy ciepła
8775.jpg

Panasonic Aquarea Split

Philips Aquarea Split to zaawansowany system pompy ciepła, który składa się z oddzielnej jednostki zewnętrznej oraz wewnętrznej. System ten cechuje się wysoką efektywnością oraz łatwością w obsłudze.

Skontaktuj się z nami
monoblock_9_12_16.jpg

Panasonic Aquarea MonoBlock

Philips Aquarea Monoblock to innowacyjny system pompy ciepła, który charakteryzuje się niskimi kosztami utrzymania. Dzięki swojej funkcjonalności, jest idealnym rozwiązaniem dla domów jednorodzinnych oraz małych firm.

Skontaktuj się z nami

Kontakt z nami

Adres:
Hutnicza 44,
81-061 Gdynia

Godziny otwarcia:
8:00 - 16:00
(od poniedziałku do piątku)

E-mail:
biuro@solvoltage.pl

Telefon:
+48 784 369 780

Skontaktuj się z nami