solvoltage-o-firmie-panele-fotowoltaiczne-pomorze.jpeg
Sol Voltage

O firmie

O firmie

Cześć tu
Sol Voltage

Co możemy dla Ciebie zrobić?

Jesteśmy Sol Voltage, dostarczamy kompleksowe rozwiązania do wytwarzania energii słonecznej - dobrej dla Ciebie, przyszłych pokoleń i dla środowiska. Pomogliśmy już uzyskać niezależność energetyczną tysiącom zadowolonych Klientów.

Zaczniemy od audytu, który pozwoli ocenić, jakie rozwiązania będą optymalne dla Twojego domu, firmy lub gospodarstwa rolnego. Przygotujemy projekt instalacji i wycenę wszystkich elementów inwestycji. Następnie nasi specjaliści wykonają kompleksową instalację fotowoltaiczną objętą 12-letnim okresem gwarancji, w czasie którego możesz liczyć na nasz niezawodny serwis. Z przyjemnością pomożemy Ci uzyskać dofinansowanie i załatwić wszelkie formalności.

jinko-solar.png
jasolar-logo.png
huwei-logo.png
foxesslogo.png
sofar-logo.png
SolarEdge_logo_header_new_0.svg
Fronius-Logo.png
Logo_of_the_LG_Corporation_1995-2008.svg.png
Hisense.svg
panasonic.png

.Dlaczego my?

Sol Voltage to firma oparta na wartościach rodzinnych. Zaopiekujemy się Tobą na każdym etapie współpracy, odpowiemy na wszelkie pytania i pomożemy rozwiać wątpliwości. Od początku możesz liczyć na nasze profesjonalne doradztwo, a w razie jakiegokolwiek problemu - na nasz wykwalifikowany serwis.

Współpracujemy z najlepszymi na rynku markami, które są gwarancją jakości i Twojego spokoju. Wyzwania to nasza specjalność - jesteśmy w stanie wykonać każdą, nawet najbardziej skomplikowaną instalację fotowoltaiczną. Jako nieliczni instalujemy fotowoltaikę na wodzie.

fotowoltaika-solvoltage.jpg

Dlaczego fotowoltaika?

Zielona Energia to dobre rozwiązanie dla domu i biznesu. Posiadanie przydomowej elektrowni jest bezpieczne i korzystne ekonomicznie, ponieważ pozwala na zniwelowanie wysokich bieżących rachunków za energię elektryczną, ale także na uniknięcie podwyżek cen energii w przyszłość.

Dowiedz się więcej

Kontakt z nami

Adres:
Hutnicza 44,
81-061 Gdynia

Godziny otwarcia:
8:00 - 16:00
(od poniedziałku do piątku)

E-mail:
biuro@solvoltage.pl

Telefon:
+48 784 369 780

Skontaktuj się z nami