fotowoltaika-dla-firmy-solvoltage-pomorze.jpg
Sol Voltage

Dla firmy

Systemy fotowoltaiczne

Fotowoltaika w Twojej firmie

Zyskaj bezpieczeństwo, niezależność energetyczną i wizerunek nowoczesnej, dbającej o środowisko firmy. Optymalizuj koszty i oszczędzaj od pierwszego dnia po instalacji!

fotowoltaika-dla-firmy-pomorze-solvoltage.jpg
Dlaczego warto?
  • Twój biznes uniezależni się od wahań cen na rynku energii – instalacja fotowoltaiczna produkuje tani prąd w pełni zaspokajający zapotrzebowanie energetyczne do prowadzenia Twojego biznesu.
  • Koszty, które poniosła Twoja firma na instalację fotowoltaiki zwrócą się już po kilku pierwszych latach użytkowania systemu, możesz je także rozliczyć jako koszty uzyskania przychodu w prowadzeniu działalności.
  • Twoja firma zyska w oczach klientów – instalacja fotowoltaiczna na dachu biurowca czy fabryki to wyraz troski o środowisko naturalne i przejaw proekologicznej postawy pracowników firmy.
Co oferujemy
004-solar-energy.svg

Montaż instalacji w ciągu 14 dni

Profesjonalną organizację i logistykę, dzięki czemu gwarantujemy szybkie i kompleksowe wykonanie instalacji, nawet w 14 dni roboczych – dysponujemy własnymi ekipami monterskimi co pozwala nam na zrealizowanie inwestycji w błyskawicznym tempie

006-gear.svg

10-letnią gwarancja

12-letnią gwarancję na jakość elementów systemu oraz montaż, dzięki temu możesz w spokoju realizować swoje cele biznesowe bez zaprzątania sobie głowy ewentualnymi usterkami instalacji

038-think-green.svg

Profesjonalni doradcy

Pomoc doradcy i korzystne finansowanie – wśród naszych Partnerów biznesowych są także Banki, dlatego możesz liczyć na pomoc w uzyskaniu dogodnych warunków finansowania, a także uzyskanie niższego niż wysokość inflacji oprocentowania kredytu.

Finansowanie

Wybierz formę finansowania
fotowoltaika-dla-firm-solvoltage-3.jpg
01

Kupno

Płacąc za instalację z góry Twoja firma staje się jej wyłącznym właścicielem od pierwszego dnia po montażu. Nie ponosi żadnych dodatkowych opłat. Korzysta z 12-letniej gwarancji na jej elementy i montaż.

Otrzymaj ofertę
fotowoltaika-dla-firmy-solvoltage-1.jpg
02

Leasing

Płacąc za instalację w wygodnym comiesięcznym systemie leasingowym Twoja firma ma możliwość wykupienia jej w każdym momencie trwania umowy leasingowej.

Otrzymaj ofertę

OFERTA

Zapoznaj się ze swoją specyfiką

Oferujemy rozwiązania fotowoltaiczne dla różnych grup odbiorców, takich jak domy, firmy i rolnicy. Nasze rozwiązania fotowoltaiczne są zawsze projektowane z myślą o potrzebach i wymaganiach klienta.

Sol Voltage -

Dla domu

Fotowoltaika w Twoim domu. Przeczytaj o zaletach oraz o naszej ofercie przygotowanej dla Ciebie.

Sol Voltage -

Dla rolnika

Fotowoltaika w Twoim gospodarstwie rolnym. Dowiedz się więcej jakie płyną z tego korzyści!

Sol Voltage -

Dla firmy

Fotowoltaika w Twojej firmie. Obniż wysokie rachunki w łatwy i przyjemny sposób.

Kontakt z nami

Adres:
Hutnicza 44,
81-061 Gdynia

Godziny otwarcia:
8:00 - 16:00
(od poniedziałku do piątku)

E-mail:
biuro@solvoltage.pl

Telefon:
+48 784 369 780

Skontaktuj się z nami